استوديو ديجيتال فريمز توسط گروهى از متخصصان جوان كه با علوم روز سينماى جهان آشنايى دارند فعاليت خود را از سال ١٣٩٠ در ايران آغاز نمود .

توليدات اين مركز ابتدا بر روى جلوه هاى ويژه كامپيوترى ، فيلم هاى سينمايى و سريال تلويزيونى تمركز داشت و به مرور زمان با تكميل نمودن تيم خود توسط افراد متخصص و با استعداد پا به عرصه ى تبليغات ، گرافيك متحرك و پويانمايى گذاشت .

همواره بر اين باور بوديم كه برقراري رابطه اى دوستانه با مراجعه كنندگان ، ايمان  به هنر ناب در توليد آثار ، اعتقاد به كار تيمى و روحيه ى يادگيرى ميتوانند مهم ترين رويكردها در رسيدن به موفقيت باشند كه جايگاه امروزمان را مديون اين باور هستيم .

ما عاشق جلوه هاى ويژه و گرافيك متحرك بوده و خواهان خاص بودن هستيم . از اين رو آرزو داشته و داريم كه به يك چهره ى بين المللى دست پيدا كنيم تا بتوانيم ظرفيت ها و توانايي هاى هنرمندان عزيز كشورمان را در سطح جهانى به نمايش بگذاريم. اين مهم را به عنوان هدف برگزيديم و با ايمان به خود در اين راه بى پايان و پرفراز و نشيب قدم نهاديم!

 

چند نمونه از توليدات استوديو ديجيتال فريمز به شرح زير است :

 – تليغات گروه خودروسازي سايپا ( ١٣٩٠-٩١ )

 – تيزر تبليغاتى جام جهانى ٢٠١٤ ( ١٣٩٢-٩٣ )

 – تيزر تبليغاتى ادكلن هاى ويزارى فرانسه ( ١٣٩٢ و ١٣٩٤ )

 – طراحي و اجراى موشن گرافيك ، تيزر تبليغاتى و جلوه هاى ويژه مسابقه بازيگرى ستاره ٢٠ ( ١٣٩٣-٩٤ )

 – موشن برودكست شبكه تلويزيونى نمايش ( ١٣٩٣ )

 – جلوه هاى ويژه فيلم سينمايى آوا ( ١٣٩٣ )

 – جلوه هاى ويژه سريال تلويزيونى جلال الدين ( ١٣٩٣ )

 – جلوه هاى ويژه و تصحيح رنگ فيلم كوتاه Ellipsis ( ١٣٩٣ )

 – تبليغات موسسه طوبي سلامت [ طوبي للسياحة الطبية ] ( ١٣٩٣ ) 

 

ساخت آثار ماندگار در سينماى ديجيتال امروز كشور عزيزمان ايران نيازمند تغييرات بزرگى است و استوديو ديجيتال فريمز مفتخر است كه خود را پرچمدار در اين راستا بنامد .

اميد است در جهت بهبود توليدات و تبليغات سينماى ديجيتال كشورمان گام بلندى برداشته باشيم .

درباره ما

برخی از مشتریان ما